Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Hurts 10695028



*

nr 1069 5028


Hurts

'BOBY' Joe Colombo, Italy, ABS-plast, längd: 43 cm, djup: 43 cm, höjd: 73 cm, (Lanserades 1970)


Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 18:52:10


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
31/10 18:59:32 1      1.000 kr
5/11 12:07:45 2      900 kr
5/11 12:07:45 1      1.000 kr (Budbetjänt)
5/11 12:08:24 2      1.100 kr
11/11 18:46:16 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: abs-plast bord europa hurts italiensk italy sydeuropa
  • 8143 Lampbord
    ett par, rotting och glas. Diameter: 48 cm, höjd: ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:41
  • 8146 Lampbord
    Glas/krom. Bredd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 51 cm
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:08
  • 8179 Lampbord
    Kakel, Gustaviansk stil. Bredd: 36 cm, djup: 36 cm..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:52
  • 8306 Matbord
    med utdragsskivor, teak, 1950-tal. Bredd: 70+ 2x26..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:25
  • 8354 Mössbord
    1800-tal, bemålat. Bredd: 90 cm, djup: 60 cm, höjd..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:28
  • 8141 Nattygsbord
    ett par, rotting och glas. Bredd: 47 cm, djup: 37 ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:26




Ladda ner broschyr